Chytání 7

10. ledna 2011 v 21:31
Chytá se stejným zbůsobem akorát zde není spřátelení a např.Moltrese a ostatní pokémony se můžou chytit jen jednou!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anatris Anatris | 12. ledna 2011 v 14:58 | Reagovat

Prosim nemohl bych si na tomto chytani chytit Raikou?

2 skitty-pokemon skitty-pokemon | 12. ledna 2011 v 16:42 | Reagovat

jasně

3 Anatris Anatris | 12. ledna 2011 v 18:29 | Reagovat

Raikou
Cau Raikou. Neboj se neublizim ti a  techto pokemonu se nemusis bat. Jsou to mi pokemoni a jsou hodni: Grotl(Grotl ho pozdravil),Charizard (take pozdravil),Shinx (taky pozdrav), Miltank (zdravi),Ivysaur a Growlithe (taky). (pomalu k nemu vstahuju ruku na pohlazeni, nechal se).Raikou mam napad. Pojd porovnat sily s mym Shinxem.(se Shinxem to cuklo).Neboj Shinxi. Ja budu hazet do vzduchu kameny a kdo je prvni sestreli bleskovym utokem vyhrava. Souhlasite? (kyvou, ze ano)
Pozor!Ted!!!
Skvele Raikou ty jsi ale rychly a Shinxi ty taky, ale musis byt jeste rychlejsi.
Dalsi kamen TED!!
Vyborne Shinxi!! Nikdy nechces byt pozadu. Po dalsich peti kamenech Raikou sestrelil dohromady 4 kameny a Shinx 3.Pak vsem dam puffiny. (Raikou se zarazil, ale dal si) Potom zajdu s Raikou do ustrani a reknu mu:Muj Charizard si moc rozumi s Growlithem a Miltank, Scyther Ivysaur a Grotl jsou nerozlucitelna trojka a Shinx je takovy odstrceny a hledam pro nej kamose. Prosim nesel bys se mnou a kamaradil se nim?? Urcite si budete rozumet. Co ty na to ?? Prosim.(Raikou se dlouho rozmyslel, ale pak kyvl, ze jo)To je skvele. Diky moc.

4 skitty-pokemon skitty-pokemon | 12. ledna 2011 v 20:28 | Reagovat

Raikou se chce víc seznámit

5 Anatris Anatris | 14. ledna 2011 v 14:58 | Reagovat

[4]: Ahoj!!(Raikou me pozdravil)
Chtel jsi o mne vedet vic. Ze?(kyvl) Jmenuji se Anatris, ja mi 12 let a zameruju se na trenovani pokemonu a chovatelstvi.Muj prvni pokemon byl Charmander, a ten se mi vyvinul a mam Charizarda.Dalsi dva pokemony Turtwiga, ktery je ted uz Grotl a Growlitha jsem dostal od kamose.Pote jsem si chytil Bulbasaura, ktery je ted uz Ivysaur.Potom jsem Chytil Shinxe a Scythera.Miltank jsem dostal z rychlovky.Bleskovy a normalny typ pokemona mam jenom jednou a hledam jim kamose.A jeste duvody proc jsem si vybral zrovna tebe.Za prve hledam pro sve pokemony nove kamose. Za druhe velmi se mi libi trojka, do ktere patris ty,Entei a Suicune a chtel bych vas mit vsechny.Sel bys se monu?? Jste jednou PROSIM.
Grotle pojd ven. Dnes si zopakujeme nejake utoky.Takze. Zacneme zpevnenim.Charizarde pojd ven. Budes nas asistent. Pouzij proti Grotlovi ohnive kolo. Ty Grotle pouzij zpevneni.(Charizard se promenil ve velke ohnive kolo a vyrazil proti Grotlovi. Grotl ho uspesne odrazil) Skvele Grotle. Charizarde taky vyborne a dik za pomoc.Tak to by ti slo. Ted si zkusime zapasnicky utok. Pouzij ho proti tomu stromu.(Grotl se rozbehl a vrazil vsi silou do kmene, ktery praskl a strom se zvalil)To ti jde taky na jednicku. Ted listovou britvu. Vidis tam to sisku??( Grotl kyvl, ze jo) Tak tu sejmi.(Grotl vypustil listy,ale ty minuly cil)Neva zkus to znovu.(Grotl zamiril a trefil sisku)Dobre.Ted zopakujeme dvojity utok.(Grotl exceloval) Skvele. Cele nase opakovani jsi zvladl vyborne.Ted si pojd odpocinout.

6 štěpa štěpa | 16. ledna 2011 v 10:35 | Reagovat

jo

7 štěpa štěpa | 16. ledna 2011 v 10:37 | Reagovat

Spřátelil se

8 Anatris Anatris | 19. ledna 2011 v 17:58 | Reagovat

Suicune
Ahoj Suicune!(Suicune se me lekl)Neboj. Jsem tvuj pritel.Je mi 13 let.Jsem trener a chovatel pokemonu.Chces videt moje pokemony? (Suicune kyvl, ze jo).
Prvni pokemon, ktereho jsme mel, byl Charmander,ten je ted uz Charizard(Charizard pozdravil),dalsi pokemoni byli Turtwig a Growlithe, ktere jsem dostal od kamose.(pozdravili)Pak jsem si chytil Bulbasaura, ted uz Ivysaura(pozdrav), dalsi byl Shinx, ktery je ted uz Luxio(pozdravil).Jeste jsem si chytil Scythera.(pozdravil)Mam jeste Miltank, ktereho mam z rychlovky.(pozdrav)Posledni pokemon je tvuj pritel Raikou.
Suicune co rikas, kdyby jsme si zahrali na honenou.(Suicune se trochu usmal a kyvl)Slyseli jste vsichni? Budem hrat honenou.Ma to treba Growlithe.(honena vsechny bavila).Ted by jsme si mohli dat male zavody.Kdo driv dobehne k tamhle tomu stromu vyhrava.3-2-1-TED!!(Raikou,Suicune,Growlithe a Shinx meli vyhodu, takze vedli oni,nekteri pokemoni uz nemohli a do vedeni se dostali Raikou se Suicunem a bylo to tak az do konce)Vyhral Raikou se Suicunem. Skvele.Vy ostatni nezoufejte.Kazdy jste dobry na neco jineho. Pojdte se vsichni napit a najist puffinu.(Suicune uplne zapomel na to, ze se zname teprve chvili a dal si)Suicune. Libila se ti dnes ta honena, s tim zavodem?(kyvl a usmal se)Ty uz asi tusis co chci(Suicune kyvl)Nechtel bys byt mym pokemonem.(Suicune mlcel)Prvni duvod je ten,ze ja nemam zadneho vodniho pokemona.Kamos porad rika jak by to jeho  Blastoise  nandal memu Charizardovi, kdyz ma jeho Blastois vyhodu. Kdyby jsem s nim bojoval s bleskovym pokemonem, jako je Raikou, nebo Luxio, tak by to byl nevyrovnany boj.Kdybych vsak bojoval proti jeho Blastoisovi s vodnim pokemonem, jako jsi ty, urcite bych vyhral.Ten druhy duvod je ten, ze me fascinuje trojka, do ktere patris ty, Raikou a Entei.Uz mam Raikoua a chtel bych jeste tebe a Enteie. Sel by jsi se mnou? Prosim

9 ANATRIS ANATRIS | 23. ledna 2011 v 15:22 | Reagovat

Prosim povol mi utok na Suicuna

10 skitty-pokemon skitty-pokemon | 23. ledna 2011 v 15:29 | Reagovat

spřátelil se

11 Radim337 Radim337 | 28. ledna 2011 v 18:47 | Reagovat

articuno
Ahoj articuno(articuno mě vyhání),neboj se mě vem si krmivo(articuno se rozmýšlí a nakonec si vezme)Tohle jsou moji pokemoni quilava,pichu,weedle.caterpie,swinub, aerodactyl,cyndaquil,quilava,miltank, ivysaur,seadra a torchic(všichni najednou pozdraví).Articuno nechtěl by sis dát vzdušný závod s aerodactylem(articuno přikývne),tak jo závod povede kolem téhle skály okolo támhleté a zpátky okole téhle.Tak tři,dva,jedna start(oba rychle vyletí a rychle se vrací),articuno byl jsi o čtyři vteřiny rychlejší a ty aerodactyle jsi byl taky dobrý vem si krmivo.Nechtěl by sis s nami jít hrát támhle do lesa(articuno souhlasí).Tak na co budeme hrát,na honěnou a na schovku(všichni souhlasí)tak dobře pojďte.(po chvilce cesty následovala chvilka zábavy).Articuno nechtěl by jsi cestovat s námi a takhle si užívat častějc?(Articuno se chvíli rozmýšlel ,ale pak kývl že ano)tak to je skvělé tak si jdi ještě chvíli hrát a pak si pojď odpočinout do pokéballu.

12 Radim337 Radim337 | 28. ledna 2011 v 18:56 | Reagovat

zapdos
Ahoj zapdosi(zapdos mě vyhání),neboj se mě vem si krmivo(zapdos se rozmýšlí a nakonec si vezme)Tohle jsou moji pokemoni quilava,pichu,weedle.caterpie,swinub, aerodactyl,cyndaquil,quilava,miltank, ivysaur,seadra a torchic(všichni najednou pozdraví).Zapdosi nechtěl by sis dát vzdušný závod s aerodactylem(zapdos přikývne),tak jo, závod povede kolem téhle skály okolo támhleté a zpátky okole téhle.Tak tři,dva,jedna start(oba rychle vyletí a rychle se vrací),zapdosi byl jsi o čtyři vteřiny rychlejší a ty aerodactyle jsi byl taky dobrý vem si krmivo.Zapdosi nechtěl by sis s námi jít hrát támhle do lesa(zapdos souhlasí).Tak na co si budeme hrát,na honěnou a na schovku(všichni souhlasí)?Tak dobře pojďte.(po chvilce cesty následovala chvilka zábavy).Zapdosi nechtěl by jsi cestovat s námi a takhle si užívat častějc?(zapdos se chvíli rozmýšlel ,ale pak kývl že ano)tak to je skvělé tak si jdi ještě chvíli hrát a pak si pojď odpočinout do pokéballu.

13 Radim337 Radim337 | 28. ledna 2011 v 19:03 | Reagovat

moltres
Ahoj moltresi(moltres mě vyhání),neboj se mě vem si krmivo(moltres se rozmýšlí a nakonec si vezme)Tohle jsou moji pokemoni: quilava,pichu,weedle.caterpie,swinub, aerodactyl,cyndaquil,quilava,miltank, ivysaur,seadra a torchic(všichni najednou pozdraví)a ještě mám pár vajíček z kterých se vylíhnou další pokemoni.moltresi nechtěl by sis dát vzdušný závod s aerodactylem(moltres přikývne),tak jo, závod povede kolem téhle skály okolo támhleté a zpátky okole téhle.Tak tři,dva,jedna start(oba rychle vyletí a rychle se vrací),moltresi byl jsi o čtyři vteřiny rychlejší a ty aerodactyle jsi byl taky dobrý vem si krmivo.moltresi nechtěl by sis s námi jít hrát támhle do lesa(moltres souhlasí).Tak na co si budeme hrát,na honěnou a na schovku?(všichni souhlasí)Tak dobře pojďte.(po chvilce cesty následovala chvilka zábavy).Moltresi nechtěl by jsi cestovat s námi a takhle si užívat častějc?(moltres se chvíli rozmýšlel ,ale pak kývl že ano)tak to je skvělé tak si jdi ještě chvíli hrát a pak si pojď odpočinout do pokéballu.

14 stepa stepa | 31. ledna 2011 v 10:39 | Reagovat

nespřátelil se nikdo

15 Radim337 Radim337 | 31. ledna 2011 v 16:59 | Reagovat

articuno
Ahoj articuno(articuno mě vyhání),neboj se mě vem si krmivo(articuno se rozmýšlí a nakonec si vezme)Tohle jsou moji pokemoni quilava,pichu,weedle.caterpie,swinub, aerodactyl,cyndaquil,quilava,miltank, ivysaur,seadra a torchic(všichni najednou pozdraví).Articuno nechtěl by sis dát vzdušný závod s aerodactylem(articuno přikývne),tak jo závod povede kolem téhle skály okolo támhleté a zpátky okole téhle.Tak tři,dva,jedna start(oba rychle vyletí a rychle se vrací),articuno byl jsi o čtyři vteřiny rychlejší a ty aerodactyle jsi byl taky dobrý vem si krmivo.Nechtěl by sis s nami jít hrát támhle do lesa(articuno souhlasí).Tak na co budeme hrát,na honěnou a na schovku(všichni souhlasí)tak dobře pojďte.(po chvilce cesty následovala chvilka zábavy).Articuno nechtěl by jsi cestovat s námi a takhle si užívat častějc?(Articuno se chvíli rozmýšlel ,ale pak kývl že ano)tak to je skvělé tak si jdi ještě chvíli hrát a pak si pojď odpočinout do pokéballu.

16 skitty-pokemon skitty-pokemon | 3. února 2011 v 14:52 | Reagovat

ne

17 nana nana | 4. února 2011 v 15:32 | Reagovat

mnutu
rapidhas

tak podte ven
zacni ohnivé kolo
ted  ohniví vír
  rychle
nárazový útok
po nem plamenomet
ted ohnivá clona
rychle dvojitý útok
ted rychlý útok
ted uhlíky
rychle erupci
ted vyskoc a  kousavý útok

18 martin18111999 martin18111999 | 6. února 2011 v 18:43 | Reagovat

tady se smi nebo nesmi pratelit protoze pod obrazem je ze se nesmi a ANATRIS(OVI) si to uznala a RADIMOVI337 zase ne neni do divny

19 štěpa štěpa | 7. února 2011 v 13:31 | Reagovat

už se může protože zatím nikdo nemándostsilnýho pokémona na to aby porazil někoho z legendárních pokémonů
ale za 2 týdny to už nebude platit

20 štěpa štěpa | 7. února 2011 v 13:32 | Reagovat

[17]: nechyt se

21 Radim337 Radim337 | 7. února 2011 v 19:10 | Reagovat

articuno
Ahoj articuno!(articuno se me lekl)Neboj. Jsem tvuj pritel.Je mi 11 let.Jsem trener a chovatel pokemonu.Chces videt moje pokemony? (articuno kyvl, že jo).
První pokemon, ktereho jsem měl, byl cyndaquil,ten je ted uz quilava(quilava pozdravil),další pokemon byl miltank, kterého jsem dostal v rychlovce(pozdravil).Pak jsem si chytil Bulbasaur, teď už je to Ivysaur(pozdravila), další byla caterpie,(pozdravila).Jeste jsem si chytil weedla(pozdravil),mám ještě swinuba, kterého jsem zachránil z útulku(pozdraví),dál mám aerodactyla kterého jsem našel v aukční síni(pozdraví),ještě mám cyndaquil(pozdravila),quilavu(pozdravil)a můj poslední pokemon je krabby(pozdraví).
Articuno co říkáš, kdyby jsme si zahráli na honěnou.(Articuno se trochu usmál a kývl)Slyšeli jste všichni? Budem hrát honěnou.Má to třeba miltank.(honěná všechny bavila).Teď by jsme si mohli dát malé závody.Kdo dřív doběhne k támhle tomu stromu vyhrává.3-2-1-TEĎ!!(některří pokemoni už nemohli a do vedení se dostali aerodactyl s articunem a bylo to tak až do konce)Vyhrál aerodactyl s articunem. Skvěle.Vy ostatní nezoufejte.Každý jste dobrý na něco jiného. Pojdte se všichni napít a najíst pokemoního jídla.(articuno úplně zapomněl na to, že se známe teprve chvíli a dal si) Libila se ti dnes ta honěná, s tím závodem?(kývl a usmál se)Ty už asi tušíš co chci(articuno kývl)Nechtěl bys být mym pokemonem?(articuno mlčel)Důvod je ten, že mě fascinuje trojka, do které patříš ty, zapdos a moltres. Šel by jsi se mnou? Prosím.

22 štěpa štěpa | 14. února 2011 v 16:12 | Reagovat

articuno chce aby si ho víc navštěvoval a pak o tom popřemýšlí

23 Radim337 Radim337 | 18. února 2011 v 18:06 | Reagovat

Ahoj articuno,jsem tu zase.Podívej máme nové členy skupiny, je to jirychi,grimer,abra,spinarak,typholsion a eevee a pichu se mi vyvinul na pikachua a ještě vyjíčko cyndaquila (všichni pozdravili až na vyíčko které mluvit neumí a pak je pozdravil i articuno)Tak nechtěl by sis s námi zase zasoutěžit a zahrát si?(articuno kývne že jo).A co první?(articuno si vybral soutěžení)Tak si teda napřed zasoutěžíme(všichni se radují).Tak kdo si chce zasoutěžit jako první(swinub se neůprosně hlásí)tak dobře tak ty swinube.Tak si zkusíme kdo bude mít lepší ledový paprsek,jestli ty swinube nebo articuno(articuno se zatvářil vítězně a swinub se zaradoval že si zasoutěží jako první).Tak ty swinube dej ledový paprsek na tuhle skálu a ty articuno na tuhle skálu.Tak tři,dva,jedna,teď(articuno a swinub začali hned chrlit ledový paprsek a nakonec měl articuno o 1,5 cm větší kus ledu).Kdo chce teď?(tentokrát se hlásí aerodactyl)Tak dobře teď proti articunovi bude aerodactyl a dáte si souboj v křídlovém útoku,do vzduchu vám budu vyhazovat klacky a vy je budete lámat křídlovým útokem(vyhazoval jsem klacíky a aerodactyl i articuno rychle létali vzduchem),výborně oba jste trefily všechny klacíky.Tak chce si ještě někdo zasoutěžit?(nikdo nechce)Tak dobře tak teď si budeme jenom hrát.Tak na co si zahrajem?(půl pokemonů bylo pro schovku a půl pro honěnou tak to rozhod articuno a byl pro schovku tak se hrálo na schvávanou)Tak dobře, tak kdo bude pykat?(žádný pokemon nechtěl, tak jsem pykal já a všichni se hned běželi schovat)Deset,dvacet cyndaquil(cyndaquil vylezla)cyndaquil nesmíš si jen tak zapaloat záda,mohla bys něco zapálit.(najednou jsem uslyšel chrápání a šel jsem za ním)Deset,dvacet abra(abra usnula tak jsem ji radši povolal zpátky do pokéballu). (uviděl jsem stopy tak jsem šel a nimi)Deset,dvacet miltank.(ty stopy vytvářel miltank svým valivým útokem)Deset,dvacet aerodactyl(aerodactyl se schoval na skálu a čekal až ho najdu,v tom jsem uviděl jak se zachvělo křoví,podíval jsem se tam a ty listy byly Ivysaurovi listy)Deset,dvacet Ivysaur.Pak jsem znovu uviděl jak se jiné křoví zase zatřáslo,jenže to byl divoký primeape a začal mě mlátit,všichni pokemoni které jsem už našel ne něj útočily jenže na něj to nestačilo,pak vylezli i ti co jsem ještě nenašel a taky ho pomáhali zkrotit ale zase to nestačilo,dokonce ani swinubův ledový paprsek který mu jenom zmrazil jednu ruku,což mu jí udělalo tvrdou jako kladivo až když přiletěl articuno použil na něj ledový paprsek který ho zmrazil celého.Když jsem z pod něj vylezl všem jsem poděkoval že se mě snažily zachránit a dal jim všem za odměnu pokemoní jídlo a vodu.A tak skončila schovávaná.Chce si ještě někdo zahrát(nikdo nechtěl,všichni už byli unavení)Tak dobře tak si pojďte odpočinout.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama